Konkurs na palmę wielkanocną

Sekcja konkursowa Rady Samorządu Uczniowskiego zorganizowała przed świętami dla uczniów klas I - III konkurs na palmę wielkanocną. Zainteresowanie konkursem było bardzo duże. Przystąpiło do niego 35 uczniów. Do stworzenia palm należało użyć wyłącznie naturalnych materiałów, a wysokość nie mogła przekroczyć 50 cm. Na parterze szkoły zorganizowano wystawę przepięknych prac uczniowskich.

Komisja konkursowa ogłosiła wyniki, z podziałem na klasy.

klasy pierwsze:

I miejsce - Antonina Leśniewska (I c)

II miejsce - Wiktor Kierzek (I a)

III miejsce - Alicja Skarbińska (I a)

wyróżnienie - Konstancja Bryzik (I b), Blanka Pestkowska (I b), Amelia Muślewska (I c), Ada Szczachor (I a)

klasy drugie:

I miejsce - Maksymilian Krawczak (II c)

II miejsce - Klara Tyrakowska (II b), Nikola Ciesielska (II d)

III miejsce - Jakub Kulpiński (II b), Mikołaj Krawczak (II b)

wyróżnienie I - Mikołaj Drzewiczak (II b), Krzysztof Czaplewski (II b), Maja Banaszak (II d)

wyróżnienie II - Jan Skowroński (II d), Krzysztof Bereźnicki (II d), Stanisław Meller (II a)

wyróżnienie III - Szymon Bryzik (II a), Lena Ratajczak (II a), Oliwia Wachowska (II a)