GALA LAUREATÓW KONKURSÓW

Dnia 28 marca br. o godz. 11 w Auditorium Novum Uniwersytetu Technologiczno – Przyrodniczego odbyła się Gala Laureatów Konkursów Przedmiotowych dla uczniów gimnazjów, organizowanych przez Kujawsko - Pomorskiego Kuratora Oświaty.

Zaproszenie na nią otrzymał potrójny laureat z naszej szkoły Stanisław Bembnista oraz nauczyciele przygotowujący ucznia do konkursów. Niestety, z powodu choroby, Stasiu nie mógł uczestniczyć w uroczystości. W zastępstwie za ucznia, zaświadczenia uzyskania tytułu laureata i statuetkę odebrała nauczycielka matematyki pani Janina Pomin. Listy gratulacyjne Kuratora Oświaty otrzymali nauczyciele: Jaromir Brodecki -nauczyciel chemii, Radosław Ratajczak - nauczyciel fizyki i pani Janina Pomin - nauczyciel matematyki.

Tekst: Janina Pomin