MIKOŁAJKOWY HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ KLAS VI I V

W środę 12 grudnia 2018 r. odbyły się Mikołajkowe Halowe Turnieje Piłki Nożnej klas VI i V.

Pierwsi do rywalizacji przystąpili uczniowie klas VI. W czasie całego turnieju bezkonkurencyjni byli chłopcy klasy VI a, którzy wygrali cztery mecze i zajęli pierwsze miejsce. Drugie miejsce zajęła klasa VI c, natomiast trzecie klasa VI b.

Przyznano także wyróżnienia indywidualne, które otrzymali: Jakub Kubiak – król strzelców, Oliwier Ptaszyński – najlepszy bramkarz i Jakub Kosecki – najlepszy zawodnik.

W turnieju klas V brało udział pięć klas. Najlepiej spisała się klasa V c, która wygrała wszystkie mecze i zajęła pierwsze miejsce, drugie miejsce przypadło klasie V a, trzecie klasie V e, czwarte V d, natomiast piąte klasie V b.

Wyróżnienia indywidualne otrzymali: Mateusz Hutek – król strzelców, Filip Utecht – najlepszy bramkarz.

Organizatorem turniejów był Arkadiusz Utecht.

Tekst: Arkadiusz Utecht