Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej Chłopców

W dniach 12 i 16 października 2018 r. chłopcy z roczników 2006 i 2007 oraz 2003 – 2005 reprezentowali naszą szkołę w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Nożnej.

Pierwsi do rywalizacji w zawodach, które odbyły się w Żninie stanęli uczniowie klas VI i V. W turnieju brały udział szkoły ze Żnina, Piechcina
i Mięcieżyna. Nasi chłopcy spisali się bardzo dobrze zajmując II miejsce.

Skład drużyny: J. Kosecki, J. Staśkiewicz, J. Kubiak, J. Kamiński, R.  Pytel, I. Florczak, P. Roszak, F. Utecht, M. Rurek, M. Hutek, opiekun: A. Utecht

Starsi chłopcy rocznik 2003 – 2005, na zawody udali się do Piechcina, gdzie zmierzyli się z rywalami z Piechcina, Żnina i Rogowa. Także w tym turnieju nasza drużyna zajęła II miejsce.

Skład drużyny: R. Zacharko, J. Zacharko, K. Cieślak, P. Betowski, K. Krzyżaniak, H. Becker, J. Kiejnich, A. Kapuściński, K. Kowalski, B. Błaszczyk, opiekun: A. Utecht.

Tekst: A. Utecht