Wielkanocny kiermasz

Dnia 20 marca w naszej szkole odbył się kiermasz świąteczny, który tradycyjnie przygotowali członkowie RSU wraz z wychowankami świetlicy.

Bogaty wybór ozdób, kartek świątecznych i innych gadżetów wielkanocnych wyeksponowanych na stoiskach przyciągał uwagę kupujących. Każdy mógł wybrać coś dla siebie i bliskich. Na stoisku oferowano prace przygotowane przez uczniów: zawieszki z filcu, zdobione jaja, koszyczki z kurczakami i jajkami, ozdobne wianki, świeczniki, serwetki z serwetnikami i wiele innych. W trakcie trzech przerw sprzedano niemal cały asortyment, a pozostałe świąteczne ozdoby i kartki wyprzedano dwa dni później. Kolejny raz kiermasz zakończył się sukcesem, z czego cieszą się zaangażowani w jego przygotowanie uczniowie i ich opiekunowie.

Tekst: Lidia Bała