Jasełka

19 grudnia w naszej szkole zapanował prawdziwie świąteczny nastrój. Tego dnia w świetlicy obejrzeliśmy jasełka.

Wystąpili w nich uczniowie przygotowani przez panie Małgorzatę Meissner i Teresę Grembocką. Historia o narodzeniu Jezusa przeplatana była kolędami, które wspólnie z młodymi artystami śpiewała publiczność. W jasełkach wystąpiły również uczennice z zaprzyjaźnionych szkół: Martyna Cholewińska z Zespołu Szkół Powszechnych w Damasławku, Kaja Grzechowiak ze Szkoły Podstawowej w Świątkowie oraz Jagoda Grzechowiak z Publicznego Gimnazjum w Janowcu Wlkp. Na instrumentach klawiszowych grali też uczniowie naszej szkoły: Klaudia Serwicka i Nikodem Guziołek. Przedświąteczne spotkanie zakończyły życzenia, które wszystkim obecnym złożył pan dyrektor Sławomir Zgud.