Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

Tradycyjnie, w przedostatni dzień roku szkolnego, odbyły się w grupach wiekowych Pacholąt i Sztubaków uroczyste apele podsumowujące pracę w II semestrze.

Były one okazją do wyróżnienia uczniów, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce i zachowaniu oraz pracowali aktywnie na rzecz szkoły. Uczniowie z dumą odbierali dyplomy i nagrody za zwycięstwo w różnego rodzaju konkursach i zawodach. Na apelu w grupie Pacholąt klasa II d słowem i piosenką pożegnała uczniów klas III, którzy w nowym roku szkolnym będą członkami starszej grupy wiekowej. Sztubacy pożegnali na apelu panią Marię Serafińską, która po wieloletniej pracy w stołówce szkolnej przeszła na emeryturę. Ustępująca przewodnicząca SU, Katarzyna Rzeżnik, przekazała funkcję nowej przewodniczącej – Julii Welskiej. Apel uświetniła występem klasa IV b.

Tekst: Hanna Burchardt