Mistrzostwa Powiatu Żnin w Sztafetowych Biegach Przełajowych

18 października 2016 r reprezentacja szkoły uczestniczyła w powiatowych zawodach Sztafetowe Biegi Przełajowe.

Drużyna dziewcząt w składzie: Jagoda Sucharska VI b, Oliwia Hyla V a, Natalia Walendowska V a, Martyna Jaskulska VI b, Michalina Dańków VI c, Martyna Brząkowska VI c, Natasza Krupa VI a, Martyna Kosińska VI a, (rezerwa: Nicola Witkowska VI c, Zuzanna Jędrzejczak VI c) biegała na dystansie 800m i wywalczyła II miejsce.

Drużyna chłopców w składzie: Justin Zacharko VI a, Robin Zacharko VI a, Mateusz Bajdziak VI b, Gracjan Witkowski VI b, Adrian Krawczak VI a, Kamil Kowalski VI c, Gracjan Pałka V a, Hubert Woźniak V a, (rezerwa: Bartosz Błażejewski VI c, Oliwier Lisek VI a),  wywalczyła III miejsce. Chłopcy biegali na dystansie 1000 m.

Tekst: Krystyna Jankowska

Link do fotografii: