Dzień Edukacji Narodowej

13 października grupy wiekowe Pacholąt i Sztubaków gościły nauczycieli oraz pracowników administracji i obsługi na uroczystych apelach z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Przedstawiciel starszych uczniów, klasa V a, zadedykowała pracownikom szkoły przedstawienie, mówiące o trudnej pracy nauczyciela. Młodsi uczniowie, z klasy III c, zaprezentowali wiersze i piosenki poświęcone pracownikom oświaty. Uczniowie podziękowali gronu pedagogicznemu oraz pozostałym pracownikom szkoły za codzienny trud wkładany w nauczanie i wychowanie dzieci. Złożyli też życzenia, obdarowując wszystkich uśmiechem, bukietami kwiatów i własnoręcznie wykonanymi laurkami. Swój program artystyczny klasa III c przedstawiła też 14 października na spotkaniu z okazji DEN dla czynnych i emerytowanych pracowników szkoły.

Tekst: Hanna Burchardt