Stypendiada wczesnoszkolna

59 uczniów z klas drugich Szkoły Podstawowej w Janowcu Wlkp. wzięło udział w VI Edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Stypendiada Wczesnoszkolna". W tegorocznej „Stypendiadzie 2015/2016" brało udział 3 345 uczniów.

W kategorii „Główne Grand Prix"  nasi uczniowie uplasowali się w skali kraju na III miejscu. Z tego powodu szkoła otrzymała „Brązowy Puchar". Uczniowie brali udział w trzech konkursach: matematycznym „Plusik", polonistycznym „Abecadło", za które wyróżnienie otrzymał Patryk Rusiński z klasy IId oraz w konkursie plastycznym „Plastuś", gdzie wyróżnienie otrzymało dwoje uczniów: Aleksandra Filipiak z klasy IIc i Mateusz Gołach z klasy IIa. Wszystkim uczniom gratuluję osiągnięć i życzę dalszych sukcesów.

Szkolny koordynator konkursu: Mariola Hermit