Zawody pływackie

5 grudnia, podczas wyjazdu na basen do Barcina, odbyły się pierwsze mistrzostwa szkoły w pływaniu na 15 metrów stylem dowolnym - radosnym. W zawodach uczestniczyło 17 uczniów. Zawodnicy pływali różnymi stylami: kraulem, grzbietem, pieskiem, „rozpaczliwcem” a nawet grzbietem pod wodą z ręką na nosie.

W kategorii chłopców pierwsze miejsce zajął Piotr Betowski z czasem 14,7 s. Drugie miejsce zajął Hubert Becker z czasem 15,2 s., a trzecie Jakub Grzebyta z czasem 15,6 s.W kategorii dziewcząt pierwsze miejsce zajęła Sandra Gniadzik z czasem 15,3 s., drugie Vanessa Rymer z czasem 18,8 s., a trzecie Oliwia Krupa z czasem 21,3 s. Zawody przygotowali i sędziowali p. Jakub Meissner i p. Adam Lubawy. Będą one kontynuowane podczas następnych wyjazdów na basen.

Tekst: Jakub Meissner