MAMY NOWĄ BIEŻNIĘ LEKKOATLETYCZNĄ

13 października br. w naszej szkole odbyło się uroczyste otwarcie bieżni lekkoatletycznej, skoczni w dal i rzutni do pchnięcia kulą.

W uroczystości  uczestniczyli zaproszeni goście, dyrektorzy, nauczyciele i uczniowie Szkoły Podstawowej i Publicznego Gimnazjum. Po oficjalnej uroczystości otwarcia uczniowie zaprezentowali możliwości wykorzystania nowego obiektu sportowego.  Nowo powstała  bieżnia umożliwia prowadzenie treningów w zakresie wielu dyscyplin lekkoatletycznych. Syntetyczne podłoże bieżni daje możliwość trenowania biegów szybkościowych, biegów przez płotki, skoku w dal itp. Wszystkim tym, którzy przyczynili się do powstania tego wspaniałego obiektu w imieniu całej społeczności szkolnej składamy serdeczne podziękowania.