Pasowanie na ucznia

21 października 2013 r. w sali gimnastycznej odbyło się uroczyste pasowanie pierwszoklasistów na uczniów Szkoły Podstawowej im. T. Kościuszki w Janowcu Wlkp.

W uroczystości uczestniczyła dyrekcja, zaproszeni goście w osobach burmistrza pana Macieja Sobczaka i prezesa Rady Rodziców pani Krystyny Wiśniewskiej, nauczyciele, rodzice oraz 57 pierwszoklasistów. Po powitaniu, wprowadzeniu sztandaru  i programie artystycznym przygotowanym przez klasę III C, dyrektor szkoły pan Przemysław Kotula odczytał akt ślubowania, a następnie dokonał pasowania uczniów. Następnie już jako pełnoprawni uczniowie naszej szkoły, pierwszoklasiści odśpiewali hymn szkoły. Dyrektor pogratulował  uczniom klas pierwszych oraz podziękował wszystkim osobom, które przyczyniły się do przeprowadzenia imprezy.