ZACHOWAJ TRZEŹWY UMYSŁ

Nasza szkoła co roku bierze udział w ogólnopolskiej kampanii  ,,Zachowaj Trzeźwy Umysł”.

W ubiegłorocznej edycji ogromny sukces odniosła uczennica Monika Cholewińska. Jej praca, przygotowana pod okiem pana Sławomira Zguda, zwyciężyła w konkursie plastyczno-literackim  ,,Autoportret”, zorganizowanym w ramach kampanii. Laureatkę zaproszono 23 października br. do Centrum Olimpijskiego w Warszawie, na uroczystość finałową, podczas której otrzymała atrakcyjną nagrodę rzeczową. Towarzyszyli jej rodzice - państwo Anna i Ryszard Cholewińscy,  pan dyrektor Przemysław Kotula oraz przedstawiciel MOPS–u pani Katarzyna Sztylke (koordynator kampanii). Uroczystość wręczania nagród  prowadził pan Jakub Porada.

Jednocześnie wyróżnienia zdobyły cztery inne prace naszych uczniów: Julii Wiśniewskiej, Martyny Wożniak, Fabiana Matczyńskiego i Liliany Drgas. Sama szkoła  otrzymała natomiast wyróżnienie za pomoc w przeprowadzeniu konkursów.

Warto przypomnieć, że organizatorem kampanii ogólnopolskiej jest Fundacja ,,Trzeźwy Umysł”, natomiast  koordynatorem działań w naszej szkole - pani dyrektor Barbara Maciejewska – Kapsa.

Tekst: Anna Szweda