Powiatowy Turniej BRD

W sobotę, 21 kwietnia, w naszej szkole odbyły się zawody powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.

Zawody przeprowadzili funkcjonariusze Policji z Komendy Powiatowej Policji w Żninie i Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy. Naszą szkołę reprezentowali w kategorii szkół podstawowych: Martyna Jaskulska, Zuzanna Jędrzejczak, Adrian Krawczak i Robin Zacharko, a w kategorii klas gimnazjalnych: Artur Rusiński, Filip Trynka i Oliwia Głowska.

Drużyna reprezentująca szkołę podstawową wygrała turniej pokonując reprezentację Zespołu Szkół z Łabiszyna i reprezentować będzie Powiat Żniński na kolejnym szczeblu turnieju, a nasi gimnazjaliści zajęli miejsce drugie.

Nagrody zwycięskim drużynom wręczyli: p. starosta Zbigniew Jaszczuk, p. burmistrz Maciej Sobczak, p. zastępca burmistrza Jadwiga Chojnowska
i p. dyrektor Przemysław Kotula.

Nasze reprezentacje do turnieju przygotowali: K. Jankowska, A. Lubawy i R. Kotula.

Tekst: A. Lubawy