Konkurs wokalny

8 lutego 2024 r. w naszej szkole odbył się konkurs wokalny z okazji walentynek "Oblicza miłości".

Młodzi artyści prezentowali piosenki nie tylko o miłości do sympatii ale także o uczuciu do rodzica, przyjaciela. W jury zasiedli Pani dyrektor Barbara Maciejewska- Kapsa, Pani Beata Pilarowska i Pan Sebastian Macioszek. Główną nagrodę stanowiła statuetka "Złoty mikrofon". Wszyscy zostali nagrodzeni za udział jednak wyłoniono zwycięzców w kategoriach klas I-III i IV-VIII.

Oto zwycięzcy :

Kategoria klas I-III:

I miejsce Zuzanna Berenda 1b

II miejsce duet Ada Szczachor i Magda Szweda 2a

III miejsce Maja Kubiak 1b

W kategorii klas IV-VIII zwyciężyli:

I miejsce Olga Wosik 7c

II miejsce Julia Biłko 6c

III miejsce egzekwo Laura Brzezińska 4a oraz duet Zofia Rygiel i Marika Drzwiczak 4a

Całość wydarzenia zwieńczył muzyczny występ Pani Beaty Pilarowskiej, Pani Moniki Bleja oraz Pana Sebastiana Macioszka. Uroczystą piosenkę finałowa zaśpiewały uczennice "Studio Piosenki Voice".