Podsumowanie pracy w I semestrze

9 lutego odbył się uroczysty apel dla uczniów klas IV-VIII podsumowujący pracę w I semestrze. Sprawozdanie z działalności Samorządu Uczniowskiego przedstawiła przewodnicząca Antonina Zygaj. Wychowawcy klas V-VII wraz z panem dyrektorem Mariuszem Wysockim wręczyli wyróżnionym 55 uczniom Legitymacje Złotej i Srebrnej Tarczy.

Zwycięzcom konkursu matematycznego nagrody wręczyła pani Katarzyna Siwek. Pan Leszek Stachowiak nagrodził sportowców, a panie Hanna Burchardt i Marzena Kochowicz-Sobkowiak przekazały nagrody dla wyróżnionych klas w konkursie Samorządu Uczniowskiego "Drzwi do świata magicznych słów". Nagrodziły też najaktywniejsze klasy i uczniów w zbiórce zużytych baterii i płyt CD.

Po oficjalnej części apelu nastąpiło uroczyste nadanie imienia maskotce szkoły. Decyzją większości uczniów wiewiórka będzie nosiła imię Orzeszek. Po apelu pan Sebastian Macioszek wykonał chętnym klasom pamiątkowe fotografie z maskotką szkoły.

Uczniowie klas I-III wyniki wyborów imienia dla maskotki poznali podczas baliku karnawałowego. Entuzjastycznie zaprosiły Orzeszka do wspólnej zabawy przy muzyce. Nagrody wywalczone w konkursach Samorządu Uczniowskiego Pacholęta otrzymały w salach lekcyjnych.

Zdobywcy Legitymacji Złotej Tarczy

klasa V a - wychowawca pan Adam Lubawy: Filip Ratajczak (5,83 wzorowe), Nikodem Szarszewski (5,83 wzorowe), Lena Rusińska (5,50 wzorowe), Aleksandra Kotula (5,42 wzorowe), Aleksandra Lupa (5,42 wzorowe), Laura Chojnacka (5,25 wzorowe), Adam Filipiak (5,08 bardzo dobre)

klasa V b - wychowawczyni pani Katarzyna Siwek: Alan Eichstaedt (5,25 wzorowe), Marcel Sobczak (5,08 wzorowe)

klasa V c - wychowawczyni pani Danuta Ratajczak: Hanna Kordzińska (5,58 wzorowe), Daria Krupa (5,50, wzorowe), Wiktoria Latańska (5,25 bardzo dobre)