Koncerty świąteczne

22 grudnia odbyły się koncerty świąteczne dla pracowników szkoły oraz uczniów klas I-III i IV-VIII.

Na scenie wystąpiły szkolne zespoły wokalno - instrumentalne: Studio Piosenki „Voice" i grupa grająca na ukulele pod kierunkiem p. Moniki Blei, „Kolorowe Smyki" i uczniowie grający na flażoletach pod kierunkiem p. Małgorzaty Meissner oraz klasa IV a. W repertuarze występujących znalazły się piosenki świąteczne oraz kolędy. Uczniowie wraz z widownią zaśpiewali dobrze wszystkim znany utwór „Feliz Navidad", a chętni pracownicy szkoły dołączyli do artystów na scenę, by wspólnie zaśpiewać piosenkę z repertuaru „Czerwonych Gitar" pt. „Jest taki dzień".

Koncerty prowadziły: Iga Matczyńska i Aneta Sieradzka, a gospodarz miesiąca - klasa VI a obdarowała pracowników szkoły słodyczami. W imieniu dyrekcji życzenia świąteczne dla uczniów i pracowników przekazał p. dyrektor Przemysław Kotula. Na zakończenie opiekunowie Samorządu Uczniowskiego wręczyli przedstawicielom klas dyplomy i nagrody za udział w konkursie „Najpiękniejsze drzewko świąteczne". Po koncertach odbyły się spotkania świąteczne uczniów z wychowawcami klas.