Spotkanie z okazji Dnia Edukacji Narodowej

20 października 2023 r. w restauracji "Sima" odbyło się spotkanie czynnych i emerytowanych pracowników szkoły z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Wśród zaproszonych gości był burmistrz Janowca Wielkopolskiego pan Leszek Grzeczka oraz wiceburmistrz pan Michał Werkowski.

W oficjalnej części spotkania dyrektor szkoły pan Przemysław Kotula wraz z panem burmistrzem wręczyli pracownikom szkoły nagrody za szczególne osiągnięcia w pracy, a prezes oddziału ZNP - pani Katarzyna Siwek przekazała członkom związku jubileuszowe podziękowania za pracę. Uroczyście nadano też nauczycielom stopnie awansów zawodowych.

Podziękowania za pracę i życzenia dla grona pedagogicznego i pozostałych pracowników szkoły z okazji święta w imieniu całej społeczności uczniowskiej złożyła przedstawicielka rady Samorządu Uczniowskiego - Aleksandra Wolna. Symboliczny bukiet kwiatów za trud i poświęcenie dla wszystkich pracowników przekazała emerytowanej nauczycielce - pani Teresie Szwedzie.

Część artystyczną przygotowała klasa IV a pod kierunkiem wychowawczyni pani Moniki Blei. Zgromadzeni obejrzeli filmik z wywiadami udzielonymi przez czynnych i emerytowanych pracowników szkoły. Ich tematem były najmilsze wspomnienia z życia szkoły. Był też wesoły montaż słowno - taneczny nagrodzony przez publiczność gromkimi brawami.